Добавлено:

|

Категории:

Реалії розвитку сільського господарства визначають і розвиток компаній, що працюють на забезпечення даної сфери сільськогосподарською технікою та запчастинами до неї і вдосконалення пропозицій від компаній, які працюють в дуже вузькому сегменті. Ринок запчастин потребує професіоналів, сервісу високої якості, швидкого фідбеку на вирішення будь якої потреби клієнта. EURO DRIVESHAFTS і є міжнародною компанією зі штаб квартирою у Великобританії з вузькоспеціалізованою спрямованістю професійної діяльності, яка працює лише з карданними валами та їх елементами. Наше інтерв'ю - з заступником директора українського бранчу EURO DRIVESHAFTS, Олександром Осадчим, який розповість про сільськогосподарські карданні вали.


Пане Олександре, розкажіть будь ласка про компанію EURO DRIVESHAFTS, адже в Україні представництво компанії з'явилось зовсім нещодавно.
Все вірно. В Україні представництво компанії було відкрито в 2017 р. в місті Чернігові. Чому Чернігів? Звичайно ж тому, що Чернігів - древнє чудове місто з величною історією, яка бере початок за часів Київської Русі, коли Чернігів був другим містом за значимістю після Києва, проте, ще й тому, що за радянських часів чернігівські кардани поставлялися на увесь Радянський Союз, тобто Чернігів є столицею карданного бізнесу ще з давніх давен. Не в багатьох містах Ви можете побачити пам'ятник карданному валу!
Наша компанія працює в дуже вузькому сегменті, а саме з ним, Його Величністю Карданним Валом! Компанія EURO DRIVESHAFTS вже більше двадцяти років займає стійку по-зицію в сфері імпорту та реалізації трансмісійної продукції як на ринку Африки (Південна Африка), так і на ринку Європи (Великобританія, Іспанія, Польща, Україна). Український бранч на даний момент є наймолодшим представництвом компанії, проте стрімко розвивається.
Розкажіть, будь ласка, про бренди, продукцію яких пропонує компанія EURO DRIVESHAFTS в сільськогосподарському секторі.
EURO DRIVESHAFTS є офіційним представ-ником багатьох світових брендів, відповідно, ми пропонуємо нашим клієнтам якісний продукт і надаємо гарантію. Свою діяльність ведемо виключно на принципах відкритості та відповідальності за якість продукції. В сільськогосподарському сегменті - вже достатньо відомий в Україні - APG. APG (AGRI PARTS GLOBAL - європейський бренд преміум якості, під яким позиціонуються карданні вали та їх елементи до сільськогосподарської техніки компанією EURO DRIVESHAFTS. EURO DRIVESHAFTS реалізує карданні вали, хрестовини, муфти, перехідники, шарніри, труби, пластиковий захист до сільськогосподарської техніки APG.
На яких підприємствах виготовляються карданні вали АРG? Де знаходяться найбільші склади продукції?
Філія компанії EURO DRIVESHAFTS, розташована в Ломянках під Варшавою, є найбільшим європейським хабом запчастин для передачі крутного моменту не тільки в Польщі, а й у Європі. Завдяки знанням і багаторічному досвіду компанія є лідером на європейському ринку у сфері трансмісії. В даний час компанія активно займається промоушеном карданної продукції! APG, пропонуючи бренд AGRI PARTS GLOBAL для сільськогосподарського сектора. На даний момент, карданні вали сільськогосподарського призначення збираються в Польщі, окремі елементи поставляються перевіреними виробниками. Крім того, великі складські приміщення дозволяють накопичувати великий обсяг продукції на складі, завжди пропонуючи товар на сьогодні.
Проте, повний асортимент продукції карданних валів та комплектуючих для сіль-ського господарства є вже і в українській філії в м. Чернігів. Карданні вали, хрестовини, запобіжні муфти, перехідники, ширококутні шарніри, труби, пластиковий захист, все це та багато іншого до сільськогосподарської техніки на сайті agripartsglobal.com.ua.
На сьогодні українська філія налічує на складі біля 5000 позицій товару карданної продукції, вже сьогодні в Україні функціонує лінія збірки з виготовлення та комплектації карданних валів до сільськогосподарської техніки. Асортимент валів поставляється не тільки на післяпродажний ринок запчастин, а й на виробників сільськогосподарської техніки так званої першої збірки. Ми дуже задоволені довірою клієнтів, які вже мали змогу перевірити наші вали і компоненти під час роботи в складних умовах. Крім того, наша мета - не тільки розвивати бізнес відносини, а й будувати хороші людські відносини з клієнтами, що дозволяє нам використати величезний європейській досвід ведення бізнесу на засадах поваги до потреб один одного та дотримання європейського еталону якості продукції. Торговий бренд APG (AGRI PARTS GLOBAL) був вже представлений на багатьох регіональних виставках в Польші та Україні, проте значуща світова прем'єра відбулася на виставці Agritechnica 2019 світовій виставці сільськогосподарської техніки №1, яка пройшла у листопаді в Ганновері, Німеччина. «Якість APG є нашим пріоритетом!» - це слоган бренду AGRI PARTS GLOBAL в цілому і для
його презентації на Agritechnica 2019».
Що є на Вашу думку найголовнішою перевагою карданних валів APG на укра-їнському ринку? Чому фермери та виробники сільськогосподарської техніки обирають продукцію APG?
Звичайно, виробники сільськогосподарської техніки обирають надійність, європейські стандарти якості, історію бренду, асортимент продукції, наявність на складах та гнучкі умови співпраці!
- AGRI PARTS GLOBAL - високий стандарт якості, що пропонує міжнародна компанія зі штаб-квартирою у Великій Британії, яка також має свої представництва в Польщі, Південній Африці, Іспанії та Україні - 20-ти річний досвід роботи в карданном бізнесі в Європі та Африці.
- AGRI PARTS GLOBAL - найбільший асортимент сільськогосподарських карданних валів і комплектуючих в Україні.
- AGRI PARTS GLOBAL -100% наявність товару на складах в усіх регіонах України.
- AGRI PARTS GLOBAL - виробництво валів будь-якої складності в Європі та Україні.
- AGRI PARTS GLOBAL - професійна лінія збірки сільгосподарських карданних валів в Європі та Україні.
- AGRI PARTS GLOBAL - проектування кар-данного валу за Вашим спецзамовленням.
- AGRI PARTS GLOBAL - гарантія 1 рік на продукцію від виробника!
Довіра та відкритість, якість та надійність - лише так ми будуємо бізнес, про що свідчить і це інтервью!
eurodriveshafts.com.ua