about-company

Своїм клієнтам компанія EURO DRIVESHAFTS пропонує якісний сервіс, завдяки якому вони будуть забезпечені надійними деталями для ефективного функціонування різноманітних технік. Професійне обслуговування та надання комфортних умов угоди є важливим моментом для нас, що дозволяє успішно вести підприємницьку діяльність на європейському ринку.

Співпраця між нашою компанією та клієнтом ґрунтується на відкритості та активній взаємодії. Для замовлення товару у споживача є можливість відвідати сайт EURO DRIVESHAFTS, де показаний повний асортимент запчастин та комплектуючих, які необхідні для здійснення передачі моменту, що крутить. Щоб замовити ту чи іншу деталь, достатньо зв'язатися з відділом продажу для оформлення заявки на постачання товару. Разом з тим Ви отримаєте повну консультацію щодо різних питань – уточнення вартості, актуальність акцій та знижок, організація доставки, способи оплати та ін.

Доставка товару клієнту відбувається після оплати. Відправлення здійснюється через транспортно-експедиційну компанію, яка здатна гарантувати збереження товару при переміщенні замовлення автотранспортним шляхом. Коли відправлення відбувається за межі України, ми просимо споживачів узгоджувати спосіб упаковки, місце митного огляду та інше. Зверніть увагу, що доставка відбувається з урахуванням умов, які надає перевізник.

Замовник може особисто забрати замовлення, якщо він має можливість прибути до нас за вказаною адресою та здійснити самовивіз. З іншого боку, ми не надаємо послуги з відправки товару в іншу країну післяплатою. У цьому випадку клієнт зобов'язаний ретельніше перевіряти інформацію та дані, які він вносить при оформленні замовлення. Тільки так ми можемо гарантувати своєчасну та коректну доставку поза територією України.

Просимо бути уважними та враховувати те, що замовлення надсилаються лише у робочі дні – з понеділка по п'ятницю. Більше інформації щодо оплати або доставки товару можна отримати у нашого менеджера.