Добавлено:

|

Категории:

AGRI PARTS GLOBAL приймає участь у Міжнародній виставці сільскогосподарської техніки та обладнання "ІнтерАГРО", яка відбудеться в м.Київ, 28-30 жовтня 2020р. в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ), Київ, Броварський пр-т, 15.

Основну частину учасників виставки “ІнтерАГРО” складають
заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що значною мірою сприяє розвитку та успіху українського та світового агробізнесу.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.


В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

18 000 професійних відвідувачів;
19 500 відвідувань;
293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
національні експозиції Німеччини та Франції;
колективна експозиція Китаю;
30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
30 000 кв. м експозиційної площі.